Pixel PHPSocketIO Example (1.0.2) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Date
cy: Dyddiad

en: Message
cy: Neges

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Custom
cy: Addasu

en: Start
cy: Dechrau
