Pixel PHPSocketIO Example (1.0.2) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Date
de: Datum

en: Message
de: Benachrichtigung

en: User
de: Benutzer

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Start
de: Beginn

en: Stop
de: Stopp

en: Restart
de: Neu starten

en: Optional description.
de: Optionale Beschreibung.
