Pixel PHPSocketIO Example (1.0.2) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Message
el: Μήνυμα

en: User
el: Χρήστης

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Start
el: Αρχή
