Pixel PHPSocketIO Example (1.0.2) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Date
es: Fecha

en: Message
es: Mensaje

en: User
es: Usuario

en: Custom
es: Personalizado

en: Start
es: Comienzo

en: Stop
es: Detener
