Pixel PHPSocketIO Example (1.0.2) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Date
et: Kuupäev

en: Message
et: Teade

en: User
et: Kasutaja

en: Custom
et: Kohandatud

en: Start
et: Algus
