Pixel PHPSocketIO Example (1.0.2) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Message
fi: Viesti

en: User
fi: Käyttäjä

en: Custom
fi: Oma

en: Start
fi: Alkaa
