Pixel PHPSocketIO Example (1.0.2) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Date
gl: Data

en: Message
gl: Mensaxe

en: User
gl: Usuario/a

en: Custom
gl: Personalizado

en: Start
gl: Comezo
