Pixel PHPSocketIO Example (1.0.2) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Date
hi: तारीख

en: Message
hi: संदेश

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Start
hi: शुरू
