Pixel PHPSocketIO Example (1.0.2) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Date
hr: Datum

en: Message
hr: Poruka

en: User
hr: Korisnik

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Start
hr: Početak
