Pixel PHPSocketIO Example (1.0.2) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Date
hu: Dátum

en: Message
hu: Üzenet

en: User
hu: Felhasználó

en: Custom
hu: Egyéni

en: Start
hu: Kezdete
