Pixel PHPSocketIO Example (1.0.2) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Date
id: Tanggal

en: Message
id: Pesan

en: User
id: Pengguna

en: Custom
id: Tersuai

en: Start
id: Mulai
