Pixel PHPSocketIO Example (1.0.2) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Date
is: Dagsetning

en: Message
is: Skilaboð

en: User
is: Notandi

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Start
is: Hefst
