Pixel PHPSocketIO Example (1.0.2) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Date
ja: 日付

en: Message
ja: メッセージ

en: User
ja: ユーザー

en: Custom
ja: カスタム

en: Start
ja: 開始

en: Stop
ja: 停止
