Pixel PHPSocketIO Example (1.0.2) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Start
kn: ಪ್ರಾರಂಭಿಸು

en: Stop
kn: ನಿಲ್ಲಿಸು
