Pixel PHPSocketIO Example (1.0.2) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Date
lt: Data

en: Message
lt: Žinutė

en: User
lt: Narys

en: Custom
lt: Savitas

en: Start
lt: Pradžia
