Pixel PHPSocketIO Example (1.0.2) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Date
lv: Datums

en: Message
lv: Ziņojums

en: User
lv: Lietotājs

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Start
lv: Sākt
