Pixel PHPSocketIO Example (1.0.2) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Date
nl: Datum

en: Message
nl: Bericht

en: User
nl: Gebruiker

en: Custom
nl: Aangepast

en: Start
nl: Begin

en: Optional description.
nl: Optionele beschrijving.
