Pixel PHPSocketIO Example (1.0.2) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Date
nn: Dato

en: Message
nn: Melding

en: User
nn: Brukar

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Start
nn: Byrjar
