Pixel PHPSocketIO Example (1.0.2) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Date
pl: Data

en: Message
pl: Wiadomość

en: User
pl: Użytkownik

en: Custom
pl: Własne

en: Start
pl: Początek
