Pixel PHPSocketIO Example (1.0.2) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Date
ru: Дата

en: Message
ru: Сообщение

en: User
ru: Пользователь

en: Custom
ru: Собственная

en: Start
ru: Начало

en: Stop
ru: Остановить

en: Restart
ru: Перезапустить
