Pixel PHPSocketIO Example (1.0.2) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Date
sv: Datum

en: Message
sv: Meddelande

en: User
sv: Användare

en: Custom
sv: Anpassad

en: Start
sv: Från
