Pixel PHPSocketIO Example (1.0.2) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Date
tr: Tarih

en: Message
tr: İleti

en: User
tr: Kullanıcı

en: Custom
tr: Özel

en: Start
tr: Başlangıç
