Pixel PHPSocketIO Example (1.0.2) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Date
uk: Дата

en: Message
uk: Повідомлення

en: User
uk: Користувач

en: Custom
uk: Власний

en: Start
uk: Початок

en: Stop
uk: Зупинити

en: Restart
uk: Перезапуск
