Pixel PHPSocketIO Example (1.0.2) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Date
vi: Ngày tháng

en: Message
vi: Thông điệp

en: User
vi: Người dùng

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Start
vi: Khởi động

en: Stop
vi: Dừng

en: Restart
vi: Khởi động lại
