Pixture Reloaded (8.x-1.0-rc1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Base
et: Baas

en: Text color
et: Teksti värvus

en: Link color
et: Lingi värvus

en: Header top
et: Päise ülemine osa

en: Header bottom
et: Päise allosa
