Pixture Reloaded (8.x-1.0-rc1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Base
tr: Temel

en: Text color
tr: Yazı rengi

en: Link color
tr: Bağlantı rengi

en: Header top
tr: Üstbilginin tepesi

en: Header bottom
tr: Üstbilginin alt kısmı
