Pixture Reloaded (8.x-3.0) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Search
af: Soek

en: Help
af: Hulp

en: Page title
af: Bladsytitel

en: User login
af: Aanmelding

en: Main menu
af: Hoofkieslys
