Pixture Reloaded (8.x-3.0) - en to am translation catalogue (14 entries)

en: Search
am: ፈልግ

en: Help
am: እርዳታ

en: Page title
am: የገፅ ርዕስ

en: Text color
am: የጽሑፍ ቀለም

en: User login
am: የተጠቃሚ መግቢያ

en: Tools
am: መገልገያዎች

en: Link color
am: የአገናኝ ቀለም

en: Tabs
am: ትሮች

en: Header top
am: ራስጌ እላይ

en: Header bottom
am: ራስጌ እታች

en: Status messages
am: የሁኔት መልዕክቶች

en: Main page content
am: የመነሻ ገጽ ይዘት

en: Site branding
am: የድህረ ገዕ መለያ

en: Primary admin actions
am: የአስተዳዳሪ ዋና ዋና ተግባራት
