Pixture Reloaded (8.x-3.0) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Search
ast: Guetar

en: Help
ast: Aida

en: Page title
ast: Títulu de la páxina

en: Text color
ast: Color del testu

en: User login
ast: Nome d'usuariu

en: Link color
ast: Color del enllaz
