Pixture Reloaded (8.x-3.0) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Search
be: Пошук

en: Help
be: Дапамога

en: Page title
be: Загаловак старонкі

en: Text color
be: Колер  тэксту

en: User login
be: Уваход для карыстальнікаў

en: Tools
be: Прылады

en: Link color
be: Колер спасылак

en: Main menu
be: Галоўнае меню

en: Header top
be: Верх хэдэра

en: Header bottom
be: Ніз хэдэра

en: Status messages
be: Паведамленні статусу

en: Main page content
be: Кантэнт галоўнай старонкі
