Pixture Reloaded (8.x-3.0) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Help
bn: সহায়তা

en: User login
bn: ব্যবহারকারী প্রবেশ

en: Main menu
bn: প্রধান মেনু

en: User menu
bn: ব্যবহারকারীর মেনু
