Pixture Reloaded (8.x-3.0) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: Search
bo: འཚོལ

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Page title
bo: དྲ་ངོས་ཁ་བྱང

en: Base
bo: གཞི

en: Text color
bo: ཡིག་གེའི་ཁ་དོག

en: User login
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ནང་འཇུག

en: Link color
bo: སྦྲེལ་ཐག་གི་ཁ་དོག

en: Tabs
bo: ཤོག་བྱང

en: Main menu
bo: འདེམས་བྱང་གཙོ་བོ

en: Header top
bo: འགོ་བརྗོད་གོང་མ

en: Header bottom
bo: འགོ་བརྗོད་འོག་མ

en: Status messages
bo: གནས་སྟངས་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན

en: Header text
bo: མགོ་ཤོག་ཡིག་རྐྱང་།

en: Main page content
bo: དྲ་ངོས་གཙོ་བོ་ཐོག་གི་ནང་དོན
