Pixture Reloaded (8.x-3.0) - en to ca translation catalogue (18 entries)

en: Search
ca: Cerca

en: Help
ca: Ajuda

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: Text color
ca: Color del text

en: User login
ca: Inici de sessió d'usuari

en: Tools
ca: Eines

en: Link color
ca: Color dels enllaços

en: Tabs
ca: Pestanyes

en: Main menu
ca: Menú principal

en: Header top
ca: Capçalera superior

en: Header bottom
ca: Capçalera inferior

en: Breadcrumbs
ca: Fil d'ariadna

en: Status messages
ca: Missatges d'estat

en: Header text
ca: Text de la capçalera

en: User menu
ca: Menú d'usuari

en: Main page content
ca: Contingut principal de la pàgina

en: Site branding
ca: Marca del lloc

en: Primary admin actions
ca: Accions principals d'administració
