Pixture Reloaded (8.x-3.0) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Search
cy: Chwilio

en: Help
cy: Cymorth

en: Page title
cy: Pennawd y dudalen

en: Text color
cy: Lliw testun

en: User login
cy: Mewngofnod defnyddiwr

en: Tools
cy: Arfau

en: Link color
cy: Lliw cyswllt

en: Header top
cy: Pennawd ar y brig

en: Header bottom
cy: Pennawd ar y gwaelod
