Pixture Reloaded (8.x-3.0) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Search
eu: Bilatu

en: Help
eu: Laguntza

en: Page title
eu: Orriaren izenburua

en: Text color
eu: Testuaren kolorea

en: User login
eu: Saioaren hasiera

en: Tools
eu: Tresnak

en: Link color
eu: Estekaren kolorea

en: Tabs
eu: Fitxak

en: Main menu
eu: Menu nagusia

en: Breadcrumbs
eu: Ogi-apurrak

en: Status messages
eu: Egoera mezuak

en: User menu
eu: Erabiltzaile menua

en: Main page content
eu: Orrialde nagusiaren edukia
