Pixture Reloaded (8.x-3.0) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Search
hr: Pretraga

en: Help
hr: Pomoć

en: Page title
hr: Naziv stranice

en: Text color
hr: Boja teksta

en: User login
hr: Prijava korisnika

en: Tools
hr: Alati

en: Link color
hr: Boja poveznice

en: Main menu
hr: Glavni izbornik

en: Header top
hr: Vrh zaglavlje

en: Header bottom
hr: Dno zaglavlje

en: Status messages
hr: Poruke statusa

en: User menu
hr: Korisnički izbornik

en: Main page content
hr: Glavni sadržaj stranice
