Pixture Reloaded (8.x-3.0) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: Search
lv: Meklēt

en: Help
lv: Palīdzība

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Text color
lv: Teksta krāsa

en: User login
lv: Lietotāja pieslēgums

en: Tools
lv: Rīki

en: Link color
lv: Saišu krāsa

en: Tabs
lv: Cilnes

en: Main menu
lv: Galvenā izvēlne

en: Header top
lv: Galvenes augša

en: Header bottom
lv: Galvenes apakša

en: Status messages
lv: Statusa ziņas

en: User menu
lv: Lietotāja izvēlne

en: Main page content
lv: Galvenās lapas saturs

en: Primary admin actions
lv: Primārās administratora darbības
