Pixture Reloaded (8.x-3.0) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Search
mn: Хайх

en: Help
mn: Тусламж

en: Page title
mn: Хуудсын гарчиг

en: Text color
mn: Текстний өнгө

en: User login
mn: Хэрэглэгч нэвтрэх

en: Main menu
mn: Гол цэс
