Pixture Reloaded (8.x-3.0) - en to oc translation catalogue (16 entries)

en: Search
oc: Recercar

en: Help
oc: Ajuda

en: Page title
oc: Títol de la pagina

en: Base
oc: Basa

en: Text color
oc: Color del tèxte

en: User login
oc: Connexion utilizaire

en: Link color
oc: Color del ligam

en: Tabs
oc: Onglets

en: Main menu
oc: Menú principal

en: Header top
oc: Naut de l'entèsta

en: Header bottom
oc: Bas de l'entèsta

en: Status messages
oc: Messatges de statut

en: Header text
oc: Tèxte de l'entèsta

en: User menu
oc: Menut de l'utilizaire

en: Main page content
oc: Contengut de la pagina principala

en: Footer menu
oc: Menú Pè de pagina
