Pixture Reloaded (8.x-3.0) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Help
pa: ਮੱਦਦ

en: Page title
pa: ਪੇਜ਼ ਟਾਈਟਲ

en: Text color
pa: ਟੈਕਸਟ ਰੰਗ

en: User login
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਲਾਗਇਨ

en: Link color
pa: ਲਿੰਕ ਰੰਗ
