Pixture Reloaded (8.x-3.0) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Search
ps: لټون

en: Help
ps: مرسته

en: Page title
ps: پاڼې سرلیک

en: Text color
ps: متن رنګ

en: User login
ps: غړي کارن نوم

en: Tools
ps: توكي

en: Link color
ps: تړونی رنګ

en: Tabs
ps: ټوپونه
