Pixture Reloaded (8.x-3.0) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Search
sq: Kërko

en: Help
sq: Ndihmë

en: Page title
sq: Titulli i faqes

en: Text color
sq: Ngjyra e tekstit

en: User login
sq: Identifikimi i përdoruesit

en: Link color
sq: Ngjyra e lidhjes

en: Header top
sq: Kreu sipër

en: Header bottom
sq: Kreu poshtë
