Pixture Reloaded (8.x-3.0) - en to uk translation catalogue (24 entries)

en: Search
uk: Пошук

en: Help
uk: Довідка

en: Page title
uk: Заголовок сторінки

en: Base
uk: Основа

en: Text color
uk: Колір тексту

en: User login
uk: Вхід

en: Tools
uk: Інструменти

en: Link color
uk: Колір посилання

en: Tabs
uk: Вкладки

en: Red Carpet
uk: Червоний килим

en: Forest Green
uk: Зелений ліс

en: Silver
uk: Срібло

en: Ocean Water
uk: Океанська вода

en: Main menu
uk: Головне меню

en: Header top
uk: Верх заголовку

en: Header bottom
uk: Низ заголовку

en: Breadcrumbs
uk: Рядки навіґації

en: Status messages
uk: Повідомлення про стан

en: Header text
uk: Текст верхнього колонтитулу

en: User menu
uk: Меню користувача

en: Main page content
uk: Основний вміст сторінки

en: Footer menu
uk: Меню нижнього колонтитулу

en: Site branding
uk: Брендування сайту

en: Primary admin actions
uk: Основні адміністративні дії
