Pixture Reloaded (8.x-3.0) - en to cs translation catalogue (16 entries)

en: Search
cs: Hledat

en: Help
cs: Nápověda

en: Page title
cs: Název stránky

en: Text color
cs: Barva textu

en: User login
cs: Přihlášení

en: Tools
cs: Nástroje

en: Link color
cs: Barva odkazu

en: Tabs
cs: Záložky

en: Main menu
cs: Hlavní menu

en: Header top
cs: Začátek hlavičky

en: Header bottom
cs: Konec hlavičky

en: Breadcrumbs
cs: Drobečková navigace

en: Status messages
cs: Stavové zprávy

en: User menu
cs: Menu uživatele

en: Main page content
cs: Obsah hlavní stránky

en: Footer menu
cs: Menu patičky
