Pixture Reloaded (8.x-3.0) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Help
el: Βοήθεια

en: Page title
el: Τίτλος σελίδας

en: Text color
el: Χρώμα κειμένου

en: User login
el: Είσοδος

en: Tools
el: Εργαλεία

en: Link color
el: Χρώμα συνδέσμου

en: Tabs
el: Καρτέλες

en: Main menu
el: Κύριο μενού

en: Header top
el: Επικεφαλίδα πάνω

en: Header bottom
el: Επικεφαλίδα κάτω

en: Status messages
el: Μηνύματα κατάστασης

en: Main page content
el: Περιεχόμενο κεντρικής σελίδας

en: Footer menu
el: Μενού υποσέλιδου

en: Primary admin actions
el: Πρωτεύουσες ενέργειες διαχείρισης
