Pixture Reloaded (8.x-3.0) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Search
eo: Serĉu

en: Help
eo: Helpo

en: Page title
eo: Paĝa titolo

en: Text color
eo: Teksta koloro

en: User login
eo: Uzanta ensaluto

en: Link color
eo: Ligila koloro

en: Main menu
eo: Ĉefa menuo

en: Header top
eo: Kaplinia supro

en: Header bottom
eo: Kaplinio subo

en: User menu
eo: Uzanta menuo
