Pixture Reloaded (8.x-3.0) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Search
fa: جستجو

en: Help
fa: راهنما

en: Page title
fa: عنوان صفحه

en: Text color
fa: رنگ متن

en: User login
fa: ورود کاربر

en: Tools
fa: ابزارها

en: Link color
fa: رنگ پیوند

en: Main menu
fa: منوی اصلی

en: Header top
fa: بالای سربرگ

en: Header bottom
fa: پایین سربرگ

en: Header text
fa: متن سربرگ

en: User menu
fa: منوی کاربری

en: Main page content
fa: محتوای صفحه اصلی
