Pixture Reloaded (8.x-3.0) - en to fi translation catalogue (20 entries)

en: Search
fi: Etsi

en: Help
fi: Ohje

en: Page title
fi: Sivun otsikko

en: Base
fi: Ydin

en: Text color
fi: Tekstin väri

en: User login
fi: Kirjautuminen

en: Tools
fi: Työkalut

en: Link color
fi: Linkin väri

en: Tabs
fi: Välilehdet

en: Main menu
fi: Päävalikko

en: Header top
fi: Ylätunnisteen yläosa

en: Header bottom
fi: Ylätunnisteen alaosa

en: Breadcrumbs
fi: Murupolku

en: Status messages
fi: Tilaviestit

en: Header text
fi: Ylätunnisteen teksti

en: User menu
fi: Käyttäjävalikko

en: Main page content
fi: Pääsivun sisältö

en: Footer menu
fi: Alatunnisteen valikko

en: Site branding
fi: Sivuston brändäys

en: Primary admin actions
fi: Ensisijaiset ylläpidon toimenpiteet
