Pixture Reloaded (8.x-3.0) - en to gl translation catalogue (17 entries)

en: Search
gl: Buscar

en: Help
gl: Axuda

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Text color
gl: Cor do texto

en: User login
gl: Iniciar sesión

en: Tools
gl: Ferramentas

en: Link color
gl: Color das ligazóns

en: Tabs
gl: Lapelas

en: Main menu
gl: Menú principal

en: Header top
gl: Parte superior da cabeceira

en: Header bottom
gl: Parte inferior da cabeceira

en: Breadcrumbs
gl: Migas de pan

en: Status messages
gl: Mensaxes de estado

en: User menu
gl: Menú de usuario

en: Main page content
gl: Contido da páxina principal

en: Site branding
gl: Marca do sitio

en: Primary admin actions
gl: Accións primarias de administración
