Pixture Reloaded (8.x-3.0) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Search
he: חיפוש

en: Help
he: עזרה

en: Page title
he: כותרת דף

en: Text color
he: צבע הטקסט

en: User login
he: כניסה

en: Tools
he: כלים

en: Link color
he: צבע קישור

en: Tabs
he: לשוניות

en: Main menu
he: תפריט ראשי

en: Header top
he: ראש הכותרת העליונה

en: Header bottom
he: תחתית הכותרת

en: Breadcrumbs
he: פרורי לחם

en: Status messages
he: הודעות מצב

en: User menu
he: תפריט משתמש

en: Main page content
he: תוכן

en: Footer menu
he: תפריט בתחתית הדף
